Banner

Banner

Titulli BimBimma ft Elinel - Ca ka risi
Ndëgjuar 1,565
Shkarkuar 306
Pëlqyer 22
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


8. BimBimma - Ç'a kâ risi ft. Elinel

____________________________


✔️ Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
► https://smarturl.it/BimBimma


🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/BimaAlbum

___________________________

🎵 Beat: StrikeBeatz
🎵 Mix/rec/master: Faton Dolaku
✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

🎵 Connect with STRIKE BEATS:
Instagram ► https://www.instagram.com/strikebeatz

🎵 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🔊 Listen Albanian Hits Playlist on YouTube
👉 https://smarturl.it/HiteTeRejaOnYouTube
🔊 Listen Albanian Hits Playlist on Spotify
👉 https://bit.ly/1000HiteShqipSpotify

____________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimmaElinel #CaKaRisi #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store