Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Mos u dorezo
Ndëgjuar 516,343
Shkarkuar 6,892
Pëlqyer 2,151
Publikuar 04/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Producent ekzekutiv: Shpetim Desku
Teksti: Kreshnik Avdiu
Ork.: Ardian Kastrati
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store