Banner

Banner

Titulli Tayna - Freestyle
Ndëgjuar 1,999,959
Shkarkuar 11,164
Pëlqyer 27,956
Publikuar 16/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Tayna - Freestyle
Beat: Lytton Scott
Lyrics: Tayna
Produced by: Cricket Music
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store