Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Ski me mpa
Ndëgjuar 3,750,983
Shkarkuar 15,416
Pëlqyer 25,785
Publikuar 18/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - S’ki me m’pa (Lyric Video)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store