Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Sheshi
Ndëgjuar 48,231
Shkarkuar 279
Pëlqyer 508
Publikuar 25/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Sheshi - Shkurte Fejza

Producent: Hajrush Behluli
Teksti dhe muzika: Naim Gjoshi
Aranzhimi: Xhevdet Gashi
Video: Imagine Films

Faqja zyrtare: https://www.facebook.com/ShkurteFejzaZyrtare/

© 2019 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Shkurte Fejza
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store