Banner

Banner

Titulli Tayna - Sorry
Ndëgjuar 4,335,333
Shkarkuar 3,536
Pëlqyer 34,789
Publikuar 06/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Sorry

Tayna - Sorry
Beat and Produced by: Cricket Music
Lyrics and Melody: Tayna
Mastered by Nome ent
Executive Producer: Rinor Hykolli


© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

#taynasorry #rinorhykolli #onima
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store