Banner

Banner

Titulli Arta - Sonte po boj qef
Ndëgjuar 139,883
Shkarkuar 3,075
Pëlqyer 1,046
Publikuar 20/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Produced by: Don Arbas
Teksti: Avni Qahili
Hair: Festim Jashari
Make up: Endrita Cakolli

Arbasound
https://smarturl.it/ArbasoundFacebook
https://smarturl.it/ArbaSoundInstagram
https://smarturl.it/ArbasoundTwitter

Arta Bajrami
https://smarturl.it/ArtaBajramiFacebook
http://smarturl.it/ArtaBajramiInstagram
https://smarturl.it/ArtaBajramiTwitter

Don Arbas
https://smarturl.it/DonArbasFacebook
http://smarturl.it/DonArbasInstagram
https://smarturl.it/DonArbasTwitter


All Rights Reserved (P) & (C) Arbasound
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store