Banner

Banner

Titulli LUMI B x Bardulla - Lamborghini Hustle
Ndëgjuar 1,526,780
Shkarkuar 5,767
Pëlqyer 6,821
Publikuar 23/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download "Lamborghini Hustle" here 👉 https://avd.lnk.to/LamborghiniHustle
Beat by: ReJect Music
Recorded at: Redbox & Cekicbeatz
Video: Sekuencë
Lyrics: LUMI B & bardulla

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lumi B on Instagram: https://www.instagram.com/lumib/
bardulla on Instagram: https://www.instagram.com/bardulla13/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & Lumi B. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store