Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Engjej
Ndëgjuar 3,138,187
Shkarkuar 17,790
Pëlqyer 36,528
Publikuar 28/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Yll Limani - Engjej

Music & Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari (Diverse Music)
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store