Banner

Banner

Titulli Hekurani ft LMN - Mlujte
Ndëgjuar 95,656
Shkarkuar 1,497
Pëlqyer 1,942
Publikuar 10/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Hekuran Krasniqi
Teksti: Hekuran Krasniqi & LMN
Prod by Heki
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store