Titulli Gena - Si Vjeshta
Ndëgjuar 81
Shkarkuar 4
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gena - Si Vjeshta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store