Titulli Aida Doci - Do ta thej gitaren
Ndëgjuar 53
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aida Doci - Do ta thej gitaren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store