Titulli BARDHI - A JE
Ndëgjuar 393
Shkarkuar 69
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

BARDHI - A JE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store