Titulli DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du - Ich - Prod By Qelik Lipa -
Ndëgjuar 122
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du - Ich - Prod By Qelik Lipa - - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store