Titulli FINEM ft. LIGHT - KU JE TI
Ndëgjuar 226
Shkarkuar 47
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

FINEM ft. LIGHT - KU JE TI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store