Titulli Ilir Shaqiri - Zaim Muqa - deshmor
Ndëgjuar 427
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ilir Shaqiri - Zaim Muqa - deshmor - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store