Titulli Luljeta Shala x Afrim Muqiqi - A u kry a su kry
Ndëgjuar 80
Shkarkuar 4
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luljeta Shala x Afrim Muqiqi - A u kry a su kry - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store