Titulli Taulant Bajraliu ft. Andi Bajraliu - Mire se vjen o Ramazan
Ndëgjuar 71
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Taulant Bajraliu ft. Andi Bajraliu - Mire se vjen o Ramazan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store