Titulli 2TON - MKE PA
Ndëgjuar 24,470
Shkarkuar 5276
Pëlqyer 472
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "M'ke pa"]

[Intro]
Ye tu fol me ty deri night
Me ty boj love no fight
A ki me kan by my side
Me ty boj love no fight

[Chorus]
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
[Verse 1]
T'kom nxon sikur pija,pija, pija
T'ka hup ty vetdija, dija, dija
E ron kjo dashnija, ija, ija
Per ndjenjat e mia, mia, mia
Ha, ha, ha
Ti kem ndjenjat
Si ka sun na prek, prek, prek
Veq ti je ka din, din mem terhek
Me pesupin tem, tеm kur e prek
Zemrеn po ma djeg, djeg
Zemren ma djeg
Njo per ty njo per mu
Po ma zgati me ty du me qu
Njo per ty njo per mu
Po ma zgati me ty du me qu (Yes)

[Chorus]
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
You might also like
Gjith jetën
2Ton
Rich Flex
Drake & 21 Savage
Circo Loco
Drake & 21 Savage
[Verse 2]
Ti um thu t'du, un nuk besoj leht
Ti thum me zemer e kur je vet
Kur mu m'thu xheloz me tjert njejt
Me tjert njejt, me tjer njejt njejt, me tjer njejt
U baby tash ta boni funin pe dina
Meni shok cili cili ma the po nina
Ke ba vet mnyra qe me ty po rrina
Bon qe sdina

[Chorus]
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store