Titulli Adelina Eminini x Vjosa Emini - Potpuri
Ndëgjuar 292
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Adelina Eminini x Vjosa Emini - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store