Titulli Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA
Ndëgjuar 5,476
Shkarkuar 796
Pëlqyer 28
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Aventura" ft. Noizy]

[Intro: Noizy & Ardian Bujupi]
Noizy (Noizy)
Ardian, ja, ja, ja
(Yo, Engli)

[Pre-Chorus: Noizy]
M'ke bo për vete
M’ke bo për vete, ja-jaj
M'ke bo për vete
M'ke bo për vete, ja-jaj
[Chorus: Ardian Bujupi & Noizy]
Aventura me Lambo dhe Ferrari
Aventura (Aventura), un’ e di ça don ti (Ti; ça don ti?)
Aventura, veç për aventura ti je (Ej, yeah)
Aventura (Aventura), krejt çunat i kam gati
(Noizy)

[Verse 1: Noizy & Ardian Bujupi]
Ej, bebe, ça po bon problem? (Mm?)
Ti për mu ke nevoj' sikur oksigjen (Raka bom-bom-bom)
Oh, si un' s'ka dy dhe nuk ke ku gjen'
Une t'mesmen kry si refren (Uh, Noizy)
Ej, ti mama, mos ëm thuj' ti nada
Roll my weed and we smoke sa gancha
Travel all night menje kerr pa targa
When you make it bounce, sikur det me dallga
Ándale, mami, ándale
Sa po qesim, po lutemi, kadale
Ça po bon ti ësht' fatale
Nese them të du, s’boj hajgare
M’u ke bo si Nikotina (Um-umm)
Po du me t'lan, po jo nuk mujna (Um-umm)
Ti ma çon adrenalina (Oh?)
Sexy gyal, ja, nga Prishtina

[Chorus: Ardian Bujupi & Noizy]
Aventura me Lambo dhe Ferrari
Aventura (Aventura), un’ e di ça don ti (Ti; ça don ti?)
Aventura, veç për aventura ti je (Ej, yeah)
Aventura (Aventura), krejt çunat i kam gati
You might also like
Mardin x Tirana
Ardian Bujupi
Per Ty
Ardian Bujupi
Andiamo
Ardian Bujupi
[Verse 2: Ardian Bujupi]
Po vij me t'marr', "A po dalim?"
Shkojna me nji after-party
Dojna me nejt, dojna me nejt
Deri sa dita na zbardhi
Mendja te ti um ka met', um ka met’, ah-ah
Shkruma numrin me nji flet', me nji flet', ah-ah-ah
Une jam k'to që po i bon për nji nati
Dhe ia nis me m'lujt për inati
Po bon lojna natën në shtrat
Bom, bom, bom (Bom)

[Pre-Chorus: Noizy]
M'ke bo për vete (M'ke bo për vete)
M'ke bo për vete, ja-jaj
M'ke bo për vete (M'ke bo për vetë)
M'ke bo për vete, ja-jaj

[Chorus: Ardian Bujupi & Noizy]
Aventura me Lambo dhe Ferrari ('Rari)
Aventura (Aventura), un' e di ça don ti (Ti)
Aventura, veç për aventura ti je (Ej, yeah)
Aventura (Aventura), krejt çunat i kam gati

[Bridge: Noizy & Ardian Bujupi]
M'ke bo për vete (Ke bo për vete)
Aventura (Aventura)
[Pre-Chorus: Noizy]
M'ke bo për vete (M'ke bo për vete)
M'ke bo për vete, ja-jaj
M'ke bo për vete (M'ke bo për vete)
M'ke bo për vete, ja-jaj

[Chorus: Ardian Bujupi & Noizy]
Aventura me Lambo dhe Ferrari ('Rari)
Aventura (Aventura), un' e di ça don ti (Ti)
Aventura, veç për aventura ti je (Ej, yeah)
Aventura (Aventura), krejt çunat i kam gati

[Outro: Ardian Bujupi]
(Aventura)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store