Titulli BARDHI x MAJK - AMA
Ndëgjuar 9,854
Shkarkuar 1256
Pëlqyer 41
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
AMA Lyrics
[Intro: BARDHI]
S'po muj me t'harru ty pej t'hanës
Vajzë e klubeve të nates
M'lujte pasha shpirtin e nanës
Vajza e klubeve të natës
O bre zemër ça na bone, bone
A kom dal un' n'zemren tone, tone
Ti mos e ki gajle, gajle
Se jom lujt për ty
Jom lujt për ty unë
[Verse 1: BARDHI]
Ma cherie, si qershi
Je m'appelle Mister Verdi
A po vjen? A po vi?
E po ikem për Paris
My love, a kena m'u pa na përseri-iii-iii?
My love, veç ama mu pak dashni

[Chorus: BARDHI & Majk]
Se kejt që kom per ty
Osht' veç lule edhe kiss, my baby
Un deux trois hajde shkojna dej paris my baby
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni aa-ah
Ça kom për ty osht' veç lule edhe kiss, my baby
Un deux trois hajde shkojna dej Paris, my baby
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama-aa-ah
Pak dashni ama, ama-aa-ah
Pak dashni aa-ah

[Verse 2: Majk]
Ngjyra trupit o karamel
Era Coco Chanel
I çmendi krejt kur po del (Del)
I çmendi krejt kur po del
Zemren ma ke marrë e frymën po ma nal
Jom ka luj mas saj, aj-aj-aji
Jom ka du me n'al, po sa herë kom me t'n'al
Nuk po m'dalin fjal't, aj-aj-aji
Definicion i femnës, ti je
Pushtuesë e menes, zemres, ti je
Ça do që bon ty t'ka hije
Oh ça do që bon ty t'ka hije
You might also like
A Je
BARDHI
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
[Pre-Chorus: Majk]
My love, a thu a kom me t'pa unë ty, përseri?
My love, veç pak ama pak ti dashni

[Chorus: BARDHI & Majk]
Se kejt që kom per ty
Osht' veç lule edhe kiss, my baby
Un deux trois hajde shkojna dej paris my baby
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni aaa-ah
Ça kom për ty osht' veç lule edhe kiss, my baby
Un deux trois hajde shkojna dej Paris, my baby
Pak dashni ama, ama, aa-ah
Pak dashni ama, ama-aa-ah
Pak dashni ama, ama-aa-ah
Pak dashni ama-aa-ah

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store