Titulli Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon
Ndëgjuar 13,775
Shkarkuar 2316
Pëlqyer 129
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
Corazon Lyrics
[Teksti i "Corazon"]

[Verse 1: Butrint Imeri]
Ah qysh s'po ta nin
Veç niher me m'thirr
Ah, mi corazón
A s'tu bo kurr von
Ah qysh s'po ta nin
E myte dashnine
Ah mi corazon
Kush per ty kendon?
[Chorus: Butrint Imeri]
Na-na-na-na-nalu pak
Kur t'marr me t'mire o nalu pak
Corazón kush t'thirr nalu pak
Hajde folum pak
Hajde merrum me t'mire edhe kthehum prap
Uh-uh, verën tash me kon pe pin
Natën tash, me kon po rrin
Nalu pak mi corazón
A po don, a spo don?

[Verse 2: Don Xhoni]
Kokaina
Zemren ma ke marr tash mas teje po shkrihna
Ti blej diamantat smki mu për trëndafila
Jam i gatshëm me ti bo dy, tre kopila (Heh)
Kokaina, ah, kokaina
Ti e din qe mas mirti veç me ty un nihna
S'po muj me pershkru qysh pa njoni-tjetrin rrina
Tash s'po foli un po, po fol edhe rakia
E merzia

[Chorus: Butrint Imeri]
Na-na-nalu pak
Kur t'marr me t'mire o nalu pak
Corazón kush t'thirr nalu pak
Hajde folum pak
Hajde merrum me t'mire edhe kthehum prap
Uh-uh, verën tash me kon pe pin
Natën tash, me kon po rrin
Nalu pak mi corazón
A po don, a spo don?
You might also like
Rich Flex
Drake & 21 Savage
Circo Loco
Drake & 21 Savage
On BS
Drake & 21 Savage
[Verse 3: Don Xhoni]
Tu menu un për ty, la-la-la
Tu menu un për ty, la-la-la
Tu menu un për ty, la-la-la
Ku mete my diva, my diva
Nuk po muj mo pa to
Nuk po di qa m'ka bo
My diva

[Chorus: Butrint]
Nalu pak
Kur tmarr me t'mirë, nalu pak
Corazón kush t'thirr, nalu pak
Hajde kthehu prap
Hajde merrum me t'mirë edhe bohëm bashkë ahh
A my diva, ohh
A my diva, ohh
A my diva, ohh, my diva, ohh, ohh

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store