Titulli Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX
Ndëgjuar 12,169
Shkarkuar 1787
Pëlqyer 125
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i “EX”]

[Intro: Elvana Gjata & BARDHI]
A po t'dhemb zemra kur po m’sheh me tjetër ti?
(Ti, ti, ti, ti)
Buona noche, tan natën për mu, fol me shoqe
S'e pranojshe, po u tranojshe, xhelozojshe
A t'kujtohet, ti tan natën me mu folshe
A sa m’dojshe, e tash po m'thu…

[Chorus: Elvana Gjata & BARDHI]
A po t'dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti?
Pishman ki m'u ba, shumë mirë e di
A po t'dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti?
Pishman ki m'u ba, shumë mirë e di
Po pi shumë, po du m’u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne (Aa-aa-aa-ah)
Po pi shumë, po du m’u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne (Aa-aa-aa-ah)
[Break]

[Verse 1: Elvana Gjata]
A mujte me m'pa ma mirë? O bebe, bebe (Bebe)
A je bo keq? Bebe, bebe
A mos ty t’u kam përzi'? O bebe, bebe
Dashnia me raki, oh

[Pre-Chorus: Elvana Gjata & BARDHI]
Pytem, pytem
A po don ma? Pytem
Se m'ke thanë u kry n'ex
Për ex-in po pi X
Pytem, pytem
A po don ma? Pytem
Për ex-in po pi X, X, X, X

[Chorus: Elvana Gjata, Bardhi & Elvana Gjata]
A po t’dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti?
Pishman ki m'u ba, shumë mirë e di
A po t'dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti?
Pishman ki m'u ba, shumë mirë e di
Po pi shumë, po du m'u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne (Aa-aa-aa-ah)
Po pi shumë, po du m'u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne
You might also like
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
Die For You
Joji
[Verse 2: BARDHI & Elvana Gjata]
(Aa-aa-ah)
Po menon qe je t'u shku
Ma baby, ku ku?
Kujt je t'u ja dediku, kongët që un' t'i kam qu?
Doje imagjinon ti
Doje me nejt pa mu
Pranoje sun me m'harru
Tash doje ex, ex

[Pre-Chorus: BARDHI]
Pytem, pytem
A po don ma? Pytem
Për ex-in po pi X, X, X, X

[Chorus: Elvana Gjata & BARDHI, Bashkë]
A po t'dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti
Pishman ki m'u ba shumë mirë e di
A po t'dhemb zemra kur po m'sheh me tjetër ti
Pishman ki m'u ba shumë mirë e di (Prra)
Po pi shumë, po du m'u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne (Aa-aa-aa-ah)
Po pi shumë, po du m'u deh (Aa-aa-aa-ah)
Tash u ba shumë vonë për ne (Aa-aa-aa-ah)

[Outro: Elvana Gjata]
Aa-aa-aa-ah
Aa-aa-aa-ah
Aa-aa-aa-ah
(Aa-aa-aa-ah)
(Aa-aa-aa-ah)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store