Titulli Flandra Aliu x Afrim Muqiqi - Ku me t gjet -2023-
Ndëgjuar 334
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Flandra Aliu x Afrim Muqiqi - Ku me t gjet -2023- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store