Titulli Gezim Salaj - Potpuri Gezuar
Ndëgjuar 94
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gezim Salaj - Potpuri Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store