Titulli Gold AG x Afrim Muqiqi - Hajde me shuplak
Ndëgjuar 149
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Afrim Muqiqi - Hajde me shuplak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store