Banner

Banner

Titulli Nertila Koka & David Tukiqi - Sagapo te dua
Ndëgjuar 518,702
Shkarkuar 123
Pëlqyer 877
Publikuar 22/09/2008

Loading...
Informatat e këngës
Nje nga kenget me te njohura dhe me te pelqyera te Nertila Kokes. Per kenaqesine e "lounela"-s dhe gjithe youtbube-isteve qe e pelqejne kete kengetare.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store