Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Manushaqja
Ndëgjuar 119,715
Shkarkuar 99
Pëlqyer 724
Publikuar 07/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/nertila.vreto.3?fref=ts
https://www.facebook.com/profile.php?id=1435629756&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store