Titulli Mentor Kurtishi - Dashnia e Re
Ndëgjuar 707
Shkarkuar 70
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mentor Kurtishi - Dashnia e Re - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store