Titulli Shkurte Fejza x Naxhije Fejza - Motrat
Ndëgjuar 430
Shkarkuar 33
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Naxhije Fejza - Motrat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store