Titulli Tayna x Marin - Alpha x Omega
Ndëgjuar 5,782
Shkarkuar 725
Pëlqyer 16
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Alpha Omega" ft. Marin]

[Part 1]

[Intro: Marin & Tayna]
(Pllumb, Pllumb)
(Ayo, Rzon, what you sayin'? 'Cause)
Shawty she twerking nuk nalet po kcen (Uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends (Uh-uh)
Hiq sum ha k-, 'cause I come with the gang (What?)
Hala tu pi bari ja (What? What?)
[Chorus: Marin & Tayna]
Shawty she twerking nuk nalet po kcen (Uh-uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends
Hiq sum ha k-, 'cause I come with the gang (What?)
Hala tu pi bari ja man se kam problem (Ouh, ouh)
Shawty she twerking nuk nalet po kcen (Uh-uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends
Po mu hiq sum ha k- (What?), 'cause I come with the gang (Go, go)
Hala tu pi bari ja se kam problem (Ouh, ouh)

[Verse 1: Tayna]
Kqyrem n'sy ktu nalt
Pa modesti jom nalt
Kom Hennessy a don pak?
Jam fantazi ky o fakt (Brr)
Kqyrе qysh e boj un en takt (What?)
Hajde po bojna ni pakt (What?)
Qato qе du un ma ploteson ose per ty nuk kom vakt, boy
Lëkura butë si 'Rari, e bukura en safari
Tayna from the fucking galaxy, kto shtyhen kush osht star-i
Paguhena me bo paparty, qishtu na ka ra zari
Shut up and strip for me boy, rollitma qat bari

[Bridge: Tayna]
I'll be that gyal dem suga, bom-bom, shoota
Diamond blazin' in a bag plot funta
Be that gyal dem suga, bom-bom, shoota
Diamond blazin' in a bag plot funta (Cash, cash)
You might also like
Shqipe
Tayna
Rich Flex
Drake & 21 Savage
Circo Loco
Drake & 21 Savage
[Chorus: Marin & Tayna]
Shawty she twerking nuk nalet po kcen (Uh-uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends
Hiq sum ha k-, 'cause I come with the gang (What?)
Hala tu pi bari ja man se kam problem (Ouh, ouh)

[Verse 2: Marin & Tayna]
Shawty she twerking, nuk nalet po kcen (Uh-uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends
Man, I pull up with guns, man, I pull up with gang, hey (Hey)
Man, I pull up with guns, hey, man, I hop out on bang, hey, hey
Drivin', rollin', pack that bitch, and I'm going
M'nalin, s'folin, ke-keshi, m'njohin, ey
Ha-ha, hate 'em, kopin, fuck 'em, dekin

[Chorus: Marin & Tayna]
Shawty she twerking nuk nalet po kcen (Uh-uh)
Ka ardh per me party, she don't want no friends
Hiq sum ha k-, 'cause I come with the gang (What?)
Hala tu pi bari ja man se kam problem (Ouh, ouh)

[Outro: Tayna]
I'll be that gyal dem suga, bom-bom, shoota
Diamond blazin' in a bag plot funta
Be that gyal dem suga, bom-bom, shoota
Diamond blazin' in a bag plot funta (Cash, cash)
[Part 2]

[Intro]
(Ayo, Rzon, what you sayin'? 'Cause)

[Chorus: Tayna]
Me daj kur kom pas problem, m'than qa ishe ti
Levizja vet me money moves, ah qa ishe ti
I kom shti me ra n'kurth vet, ah qa ishe ti
Kurgjo nuk ish me ta dasht, qa po dishe ti
Qa po dishe ti

[Verse 1: Tayna]
Spo bi n'dashni, po bi n'Paris
Je m'apelle diqka se di, ni je t'aime dikah pe ni
Mu krejt mdojn, nuk o qudi
N'polici me do padi, un sen s'kom bo
Knoj per dashni
Ai po don mu me ngreh si vij, pom vjen gjynah shum fell o hi
Kqyrmi ti syt: diamanta n'drit
Kom dhez meniher, s'kom pas koh jo me prit
Veq une muj kto prej taktit mi qit
Shija s'o njejt dhe receptin me dit
Smun me m'arrit, jo bre pasha qet dit
Kush ti shkrun tekstet, s'po di a o pit
They ridin' regular dicks-sss and I'm ridin' on these beats (Agh)

[Verse 2: Marin]
Un i kom flowat madness (Madness) , thiri menjes (Uh)
Ke ra prej vemendjes (Brr), hala bonja pare prej pemes
S'keni ni ksi senesh (Oy) , Tayna e Marini ti qmenesh (Uh)
Si me dek s'po permenesh
Sillen rreth meje kta, une rreth qendres (Shh)
Dridhe dridhe ti shawty, bone sikur mas pari (Uh)
Hala rock in the party, enzo spotin ferrari (Ey)
Bad b i thom cardi (Uh) , truqi madh prej dollari
S'na ka honger kurr (Uh)
Baba i drillit, milli prej dealit
Dhipat e zeshta, s'jon t'bregit dillit
Fikna n'gelato, kfillna prej millit
Tayna i kill kto, pa ja u prish chilli
Pare qaq shum, si djali bill-it (Uh)
Ja boj un qefin, si me i fry qirit
Spo muj marr frym, un prej zingjirit
Pussy i run, ti s'je i kti stilit (Nah, Marini you know)

[Chorus: Tayna]
Me daj kur kom pas problem, m'than qa ishe ti
Levizja vet me money moves, ah qa ishe ti
I kom shti me ra n'kurth vet, ah qa ishe ti
Kurgjo nuk ish me ta dasht, qa po dishe ti
Qa po dishe ti

[Outro: Tayna]
Me daj kur kom pas problem, m'than qa ishe ti
Levizja vet me money moves, ah qa ishe ti
I kom shti me ra n'kurth vet, ah qa ishe ti
Kurgjo nuk ish me ta dasht, qa po dishe ti
Qa po dishe ti (Qa po dishe ti)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store