Titulli YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
Ndëgjuar 2,855
Shkarkuar 514
Pëlqyer 9
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store