Titulli Fidaim Aliu - Ran ne mirdite tre kapedana
Ndëgjuar 111
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Fidaim Aliu - Ran ne mirdite tre kapedana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store