Titulli Meda - Vec per ty
Ndëgjuar 12,354
Shkarkuar 1947
Pëlqyer 98
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës
Nje du prej teje per mu

Ta bana njeher me sy,
mir ish ba me ma kthy,
veq per ty jam n’ket nej
se me ty veten e gjej.

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per
mu

Veq per ty jam n’ket vend
ama ni shej nven ta kthej
Veq per ty jam n’ket vend
un po pres okej okej

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per mu

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per mu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store