Titulli Rita x Fidan - Je si zemer
Ndëgjuar 13,469
Shkarkuar 2129
Pëlqyer 118
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës
Nusja jem si llokum
per ty zemra po bon lum
o per ty zemra lum ka ba
prej dites qe ty t'kom pa
o per ty zemra lum ka ba
prej dites qe ty t'kom pa

Eshte dicka e vertet
drita jem o ty t'kam jet
ty t'kam jet o drita jem
ti je shpirti shpirtit tem
ty t'kam jet o drita jem
ti je shpirti shpirtit tem

Me dashni ty t'kam marre
ti beqar e une beqar
me dashni te vertet
s'jam pishman o kurre perjete

Me dashni ty t'kam marre
ti beqar e une beqar
me dashni te vertet
s'jam pishman o kurre perjete

Kush ta prish moj qejfin ty
pune me mu ka le ta di
o le ta di ka pune me mu
kush guxon ty me t'idhnu
o le ta di ka pune me mu
kush guxon ty me t'idhnu

Qejfin nuk ma prish kerkush
mos u bon marak o rrush
mos u bon marak per mu
krejt per ty kam me i duru
mos u bon marak per mu
krejt per ty kam me i duru

Me dashni ty t'kam marre
ti beqar e une beqar
me dashni te vertet
s'jam pishman o kurre perjete

Me dashni ty t'kam marre
ti beqar e une beqar
me dashni te vertet
s'jam pishman o kurre perjete

Je si zemer, jom si zemer
kjo dashni e ka nje emer
kjo dashni emrin e ka
deri ne vdekje mos me u nda
Je si zemer, jom si zemer
kjo dashni e ka nje emer
kjo dashni emrin e ka
deri ne vdekje mos me u nda
Je si zemer, jom si zemer
kjo dashni e ka nje emer
kjo dashni emrin e ka
deri ne vdekje mos me u nda
Je si zemer, jom si zemer
kjo dashni e ka nje emer
kjo dashni emrin e ka
deri ne vdekje mos me u nda

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store