Titulli Endriti - Jo jo nuk e di
Ndëgjuar 225
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës

Endriti - Jo jo nuk e di - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store