Titulli DON XHONI - Boki
Ndëgjuar 8,486
Shkarkuar 1683
Pëlqyer 93
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës
Yeah we slick them packing Ne rruge jom deri vone hajde rrina

S'un um folin gang

Se kurre n'jete nuk kesh viktima

I njoh une kta trima

E din krejt shoqnia

Ik se t'q#va robt n'goje

S'un vjen ka ma kjo rrethina s'ki respekt as te familja DON XHON, UN, BAD BOY ren robt k#r jau tranoj m'fal se po te ronoj na bojm atentate neper rruge private e din krejt Prishtina jep respekt n'live og se t'q#het familja

Liege hosska te shkojna bojna kaos

kercnime un t'qoj posht e din kto k#rva shoq'

BOKI

BOKI

krejt m'thirrin BOKI

nxjerret

nxjerret

nxjerret hekri

T'q#het koka

t'q#het rodi

m'ki me G class n'mal

haveri gjun rafall

ngrehe ngrehe mos e kput

jetoj ilegal

diss kur boj e din kta p#dha

zi krejt funeralbaby me kadal

q# keq

m'pelqen me q# n'mal ouch wakanda po marr vec dekorata gringo 3 faze

n'Drenice krejt o banda

qe 2 vjet u mush qanta

vijn me shpata

i keq kur bjen nata me nofka i kom qunat

p#dhat t'nanes psikopata

une s'jom i ksaj epoke

Qata me juve luj k#qe

DON XHON ti testom amo e lan femna jote

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store