Titulli Edona Llalloshi - Shingjergjat
Ndëgjuar 617
Shkarkuar 48
Pëlqyer 0
Publikuar 18/12/2022

Texti i këngës

Edona Llalloshi - Shingjergjat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store