Titulli Perlat Pashaj – Zoge e Fushes
Ndëgjuar 584
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Perlat Pashaj – Zoge e Fushes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store