Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Alkapone
Ndëgjuar 5,027,339
Shkarkuar 187
Pëlqyer 12,570
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Al Kapone
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Lirim Alija
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store