Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Alkapone
Ndëgjuar 4,358,001
Shkarkuar 2,176
Pëlqyer 10,754
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Al Kapone
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Lirim Alija
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store