Titulli Majk - E Pa shpirt
Ndëgjuar 6,575
Shkarkuar 1312
Pëlqyer 40
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës
Ref:2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

A mdoket prej fillimit
T kqija i ke pas qellimet
Fake it till u make it
I guess u never made it

Em kujtohet kur thojshe te dua
…..
Qishtu e ki kur nisesh me tkeq
Perfundon en kater mure
Mandej tu vujt vet

Sado qe n instagram dukesh e lumtur
Un e di qe mrenda je e humbur
A thu e ki ti msimin prej nanes
Me ngajt mas pares edhe fames

Shpirtin ma ke djeg
Shpirtin ma ke djeg djeg djeg djeg djeg
E ndjenjen ma ke dek
Ndjenjen ma ke dek dek dek dek dek

Ref: 2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

Kam mendu me ty familjen
E ti tu fol per maldivet
Krejt planin ti ma prishe
E ftyren e vertet e qite

Qysh kam mujt me kon …… e me besu
A jam kam aq i dashurum e jam qorru
Mundesh me vazhdu ti lojna po jo me mu
Kan than qe sbon me hanger me dy lug

Goce goce
mjaft me ndjenja loze
Sado qe u perpoqe
Maroj koha jote

Shpirtin ma ke djeg
Shpirtin ma ke djeg djeg djeg djeg djeg
E ndjenjen ma ke dek
Ndjenjen ma ke dek dek dek dek dek

Ref: 2X
E pashpirt, e pashpirt
Ki me hy me mu n gjynah
E ka me tu kthy tjeter kah

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store