Titulli Yll Limani x Loredana - Kriminele
Ndëgjuar 7,570
Shkarkuar 1480
Pëlqyer 34
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës
Lori (HaHa Yeh Yeh Yeh Yeh Yeh)
Ylli
Oo un ta fali po nuk ta fal ty zemra
Se nuk I kom 2 zemra
Aje aje tu ni sje tu ni
E nuk e nali deri sat bohet e jemja
Oo hajde jeten merrma
Per ty ja vlen e di

Se ti je kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Je tiii,ti
Se ti je kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Je tiii,ti

E ka ngjit masken
Ma ka vjedh zemren
Aja po gjun un bi ne dashni
Ma ka marr nishin mi ka lan zerrot
Jom kan 100 sa jom kan pa ty
(Lori) po ku ka si un edhe ti
Na dy pershtatem si kuq edhe zi
Prej se tkom pa ma nuk ne terezi
Dashnin sma ke fal me ke dhon veresi
Lori (yeh)

Se um ki shti mu ne bela
Ku jena sdu tjera veq per ty kom ra mbrena
Kto ndjenja e kan emrin tond
Se um ki shti mu ne bela
Ku jena sdu tjera veq per ty kom ra mbrena
Kto ndjenja e kan emrin tond

Se ti je kriminele ele ele ele
(Lori) okay
Kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Je tii,ti

Lori
Per ty jom kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
E diii (jom un)
Sa her qe um she e di you go crazy
Nuk mjaftojn veq fjalt
Per me tu bo your lady
Se un nuk jom budall
Me ti honger keto fore
Kto fore te Nastradinin
Une moti I kuptova
Nshoja ti Djiellzes Erses ose edhe Blertes
Pom doket po harron qe jom super kriminele
Nese naj her kom dashni per ty
At her une edhe ti deri ne vdekje
Ti ma jep zemren une ty sta kthej
se bone diqka keq pasha nanen kret ta thej
(Krejt ta thej)
Nuk i du rrenat yuh ti se din qka kom mrena
Zemren se um ki shti mu ne bela
Kur jena sdu tjeter
Veq me ty kom ra mrena
Kto ndjena e kan emrin tond
Se ti je kriminele ele ele ele
Lori (Haha)
Kriminele ele ele ele
Lori (okay)
Kmriminel ele ele ele
Je tiii (Sorry) ti

Lori Ylli
Per ty jom kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Kriminele ele ele ele
Je tiii,ti.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store