Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Cila je
Ndëgjuar 66,816
Shkarkuar 543
Pëlqyer 61
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Cila je
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ilir Berani
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store