Banner

Banner

Titulli Elita 5 - E urrej Shiun
Ndëgjuar 3,127,163
Shkarkuar 137
Pëlqyer 6,272
Publikuar 15/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - E urrej shiun
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Only for You 2001 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store