Banner

Banner

Titulli Elita 5 - E urrej Shiun
Ndëgjuar 2,662,214
Shkarkuar 1,497
Pëlqyer 5,442
Publikuar 15/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - E urrej shiun
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Only for You 2001 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store