Titulli Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So
Ndëgjuar 5,915
Shkarkuar 1094
Pëlqyer 44
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës
(Kida)
Ai me mu so
Ai Ai me mu so
E kujton ku m'sheh
Krejt ai pa zdu
Sa tentu
(Dafina Zeqiri)
Se je Se je
Po ka gabuu
Se je Se je
Ai me mu so
Ai Ai me mu so
E kujton kur m'sheh
Krejt ai po zdu
Sa tentu
Se je.Se je
Po ka Gabuuu
Se je Se je
(Kida)
Ky tipi ma Bon
Ajde se qysh o puna
Ma Bon e ki zemren tënde në duart e tua
Ma Bon çdo dëshirë e tona je për mua
Nëse Bon veç njëherë qysh mu takuna
Ti ti ty ti fal
Krejt senet ty ti fal
Ty ty ty ty
Ej, ty ty ti fal
Krejt senet ty ti fal
Ty ty ty oh ty ty
Ai m'ka bo so opsione m'ka hala
S'du me bo depresion por kurgjo skena nda
(Dafina Zeqiri)
Ai me mu so
Ai Ai me mu so
E kujton kur m'sheh
Krejt ai po zdu
Sa tentu
Se je Se je
Po ka Gabuuu
Se je Se je
AH
(Kida)
Ai me mu so
Ai Ai me mu so
E kujton kur m'sheh
Krejt ai po zdu
Sa tentuuu
(Dafina Zeqiri)
Se je Se je
(Kida)
Po ka gabuu
(Dafina Zeqiri)
Se je Se je
(Dafina Zeqiri)
Jo faj nuk kon
Veç pse ai m'don
Kurgjo s'kena kurgjo s'kena
Ai prap xhelozon
Po m'don me zili zili (ja)
Xhelozon secili secili (ja)
Eno ajno po duhet por nuk po e mbaj
Se ajo dashni me to po s'provona
Ai ka mësuna
Për to unë po shqetsona
Jo jo oh no
Se ka mësu ato
Unë ja vuna
Shkon me to
Ai me mu so
(Kida)
Ai Ai me mu so
E kujton kur m'sheh
Krejt ai po zdu
Sa tentuu
(Dafina Zeqiri)
Se Se je
(Kida)
Po ka Gabuuu
(Dafina Zeqiri)
Se je Se je
Ai me mu so
Ai ai me mu so
E kujton kur m'sheh
Krejt ai po zdu
Sa tentuuu
Se je Se je
Po ka Gabuuu
Se je Se je

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store