Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Faleminderit
Ndëgjuar 2,657,940
Shkarkuar 1,546
Pëlqyer 5,671
Publikuar 29/05/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Faleminderit
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Bardh e Zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store