Titulli Butrint Imeri - Cigaren
Ndëgjuar 20,999
Shkarkuar 4958
Pëlqyer 373
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës
Na na na kallma, xhan
Kallma cigaren, xhan
Po m'djeg mu si duhan
Shpirtin ti po ma han

Paf pa na kallma, xhan
Kallma cigaren, xhan
Po m'djeg mu si duhan
Shpirtin ti po ma han

Na na na kallma, xhan
Kallma cigaren, xhan
Po m'djeg mu si duhan
Shpirtin ti po ma han

Luj, pretty girl, luj
S'je normal, luj
Mos u nal, luj
Jam deh pak e jam deh pak
Qa kam mbrena krejt ti thash
Jam deh pak e jam deh pak
Hajde hekma ket konjak

Na na na kallma, xhan
Kallma cigaren, xhan
Po m'djeg mu si duhan
Shpirtin ti po ma han
2x

Ti menon qe t'kerkoj un falje
Mir e din qe s'ma nin mu fare
Prap se prap nuk ke ti rrugdalje
Dy fjal me ty i kam

Na na na kallma, xhan
Kallma cigaren, xhan
Po m'djeg mu si duhan
Shpirtin ti po ma han
2x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store