Titulli Noizy - Fatos Nano
Ndëgjuar 12,187
Shkarkuar 2715
Pëlqyer 246
Publikuar 02/01/2023

Texti i këngës
Noizy
Lule,lule cokollata (alo)
Nokia dhe telegrama (alo)
Policia vjen mrapa (alo)
Telefonin avokatja (alo)
Ktu ke tbosh me psikopata grupe grupe jasht kur bjen nata
Cuna rruge vista me canta ska e di dhe ska informata
Noizy, baba, pamja panorama, vi swiss, du franga, eci rond sikur fatos nano
Ki kujdes se vjen nata, king zin si alebaba
Real g-s nuk jan prralla kam 7 xhuxha mren te borbardha
Im too fast for you nuk ka gara
Jam miliona vite perpara
Sjam gabim vecse i du tana (X2)
Jam te blocku blocku me glocka
Tvish ti jo mu nuk ma ze rrota
She's my ride or die sa krejt bota
Une jom me dost e me dosta
Mzu lemza
Sdi kush karin mpermenka
Kur vjen noizy ndrrom gjendja
Un do mbahem mend si legjenda
Pare pare plot esht axhenda
Skam 1 adres po kam shum adresa
Bojna hit cdo dit si gazeta
Tprezantoj ty me 1 baretta
Na na kapma hajde pak ktu ke papa
Sun em kap dot me hapa duhet pun me ardh ktu ke lala
Vene gishtin te harta (vene)
Kena kode ke banka (kena)
Kena thes edhe arka (kena)
Kena euro dhe franga
Baba baba shqipet krejt i kam mrapa
Frankfurti dhe italia
Berlini dhe franca
Muzik per bandita
Femnen latina
Seni o rus
Ska ktu nga kina
Ti mnjef mu kur mik zari
Skuqen syt nga acari
Mos mluj kur nuk ma din hallin
Rri me tipa qe ta cajn ballin
Un e shes po nuk e pi mallin
Mbingarkesa mbo me pi barin
Dukem high? Truly im sorry
Im not sorry
Noizy baba, pamja panorama, vi swiss du franga
Eci rond sikur fatos nano
Fatos nano, eci rond sikur fatos nano, fatos nano

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store