Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Kthehu e dashur
Ndëgjuar 43,162
Shkarkuar 607
Pëlqyer 115
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Kthehu e dashur
Muzika - Wirus & Aranzhmani - Elita 5
Texti - Lirim Aliu
Albumi - Elita 5 (R)-(C) - 1990

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store